Жителі Здолбунівщини укладають декларації з лікарями

Уже другий тиждень триває загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря», у межах якої пацієнти повинні укласти декларації з лікарями первинної ланки – терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами.
На Здолбунівщині ця кампанія стартувала з першого дня. Станом на 11 квітня у районі вже було укладено 178 декларацій про вибір лікаря первинної ланки, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА. В інформаційній медичній системі E-health нині зареєстровано 34 лікарі первинної медичної допомоги, з якими пацієнти мають змогу укладати декларації.
Тим часом триває забезпечення лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини необхідною для проведення підписної кампанії технікою. Як повідомили у Здолбунівському РЦПМД, днями 8 ноутбуків і принтер 3 в 1, придбаних коштом міського і районного бюджетів, вже розподілені по лікарських амбулаторіях Центру.


Лікарі та пацієнти вже мають перші враження про особливості роботи електронної системи охорони здоров’я. Цими днями програма інколи «зависала» або «скидала» заданий алгоритм, що сповільнювало процес реєстрації декларацій.
Натомість в області протягом минулого тижня декларації зі своїми лікарями підписали вже понад 3000 пацієнтів.