Восени Здолбунівська ЦРЛ отримає нове обладнання

У межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» обласне управління охорони здоров’я підписало угоду на закупівлю 19 пристроїв для проведення тропонінових експрес-тестів. Кожна районна лікарня Рівненщини отримає пристрої, які дадуть змогу точніше та якісніше діагностувати інфаркти у пацієнтів.
«Досить часто кардіологи стикаються із ситуацією, коли пацієнт звертається до лікаря із задавненим інфарктом, тобто інфарктом, якому 2-3 дні. Тож для того, аби полегшити діагностування, наше управління в межах проекту Світового банку закуповує апарати для експрес-визначення тропоніну, D-дімеру та інших кардіо-маркерів, які будуть передані до кожної райлікарні», – розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Осіпчук.
Використовуватиметься нове обладнання і для визначення рівня цукру в крові та діагностування низки захворювань внутрішніх органів.
Як повідомляють на сайті Рівненської ОДА, посилаючись на керівника групи консультаційної підтримки проекту на Рівненщині Сергія Рибачка, до районних лікарень області це обладнання доставлять через два місяці.

Фото ілюстративне.