В яких аптеках Здолбунівщини можна придбати вакцини проти грипу?

В аптечних закладах нашого району можна придбати вакцину проти грипу або замовити препарат  у разі його відсутності та зробити щеплення після обов’язкового огляду лікаря.  

Як повідомили у «Фейбук» групі «Первинка Здолбунівщини»,  наразі вакцину «Ваксігрип» (Франція) можна придбати в аптеках «Тетрамед» та № 12 «Рівнефармація». Її орієнтовна вартість від 290 до 320 грн.

Цьогоріч  українцям пропонують придбати дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція) та «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея). Обидві – якісні та безпечні. Вакцину «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а «Джісі Флю» — від шести місяців. Якість вакцин, котрі ввозять до країни, перевіряє Держлікслужба України та Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Державного експертного центру.

Лікарі наголошують, що саме  вакцинація є найнадійнішим методом профілактики грипу та попередження важких ускладнень цієї хвороби.

За даними медиків, протягом 8-14 жовтня на Здолбунівщині на грип та ГРВІ захворіли 257 осіб, з яких 166 – діти до 17 років. 16 дітей госпіталізовано.

Фото ілюстративне.