У медичні заклади Здолбунівщини надійдуть комп’ютери та оргтехніка

Сьогодні сертифікати на отримання цієї техніки головним лікарям КНП «Здолбунівський районний центр первинної допомоги» Олегові Сумку та Здолбунівської центральної районної лікарні Владиславові Сухляку вручив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Як повідомляють на сайті Здолбунівської РДА,  заклади КНП «Здолбунівський РЦПМД» отримають 23 ноутбуків та 16 багатофункціональних пристроїв, Здолбунівська ЦРЛ – по одному ноутбуку та БФП. Натомість у «Фейсбук» спільноті «Первинка Здолбунівщини» зазначають, що оргтехніка надійде до районів після встановлення відповідного програмного забезпечення. Основне її призначення – реєстр пацієнтів з груп ризику з серцево-судинними захворюваннями.

Загалом до лікарень та амбулаторій Рівненщини передали сертифікати на 320 нових ноутбуків та 260 багатофункціональних пристроїв. Забезпечення оргтехнікою медзакладів Рівненщини є черговим етапом впровадження на Рівненщині проекту Світового Банку, у межах якого передбачений ще один важливий етап – реконструкція 105 амбулаторій у всій області.