Знову обурлива ситуація у транспорті: жінці-воїну АТО відмовили у безкоштовному проїзді

Вже другий день поспіль на Здолбунівщині обговорюють ставлення перевізників до вояків АТО, які мають право пільгового проїзду у громадському транспорті.
Вчора бійці проводили «профілактичну» зустріч з водієм маршрутки «Рівне – Здолбунів», котрий образив їхнього побратима Андрія Токарчука. Сьогодні ж у мережі «Facebook» з’явився ще один допис щодо сваволі перевізників.
Мізочанка Юлія Корнюх, яка служила добровольцем у зоні АТО, розповіла на своїй сторінці про те, що у маршрутках, які курсують з Мізоча до Рівного, їй вже неодноразово відмовляли у безкоштовному проїзді. Днями Юлію та її чоловіка, також учасника війни на Сході, знову відмовився перевозити водій, котрий працює на маршруті «Рівне – Стеблівка».
Тож нині у мережі триває бурхливе обговорення цієї ситуації та методів впливу на перевізників, котрі дозволяють собі не лише відмовляти бійцям у безкоштовному перевезенні, а й ображати їх. Більшість з тих, хто відреагував на цю ситуацію, закликають воїнів єднатися та захищати свої права. А Юлії Корнюх радять офіційно поскаржитися на перевізника.


Фото водія маршрутки «Рівне – Стеблівка» зі сторінки Юлії Корнюх у мережі «Facebook».