Здовбицький притулок для тварин відвідали рівненські волонтери

Волонтери з Рівного відвідали вчора, 28 жовтня, притулок для тварин, який нині у Здовбиці утримує Ніна Кондратюк. Небайдужі до долі мешканців притулку рівняни привезли  не лише корм для тварин, а й інші корисні речі.

Усі їх зібрали під час акції, яку в неділю у Рівному організувала волонтерка Юлія Соколова. Про акцію, до якої долучилося чимало людей, йдеться у відео телеканалу «UA: Рівне».

https://www.facebook.com/uarivnetv/videos/189794538572595/

Юлія Соколова закликала не лише допомагати притулку матеріально, а й періодично їздити до пані Ніни та фізично допомагати їй у догляді за тваринами. А згодом на своїй «Фейсбук» сторінці волонтерка відзвітувала про недільну поїздку. Прикметно, що волонтери не лише виконали чимало роботи у притулку, а й прилаштували одного його жителя.

До слова, пані Ніні дуже потрібна пральна машина –  суттєвою підмогою була б навіть старенька «пралька», оскільки нині господиня притулку усе пере вручну. Також у притулку чекають на будь-яку допомогу – як на матеріальну підтримку, так і на поміч фізичною працею!

А ті, хто шукає собі песика чи котика, можуть знайти вірного друга у притулку, переглянувши світлини тварин, які там мешкають, на «Фейсбук» сторінці «Притулок пані Ніни».