Як мами бійців зі Здолбунівщини подорожували рідним краєм (ФОТО)

Мами з громадської організації «МАтері МИроносиці», чиї діти воювали на Сході або ж віддали своє життя, захищаючи Україну у війні з Росією, днями побували у цікавій подорожі та отримали багато незабутніх вражень. Вивчаючи рідний край, згуртовуючись, «МАтері МИроносиці» місяць тому побували у древньому Острозі.
Нині ж ініціативу директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Павлової організувати поїздку до легендарних міст Дубно та Кременець підтримав помічник депутата Верховної Ради України Олександра Дехтярчука Василь Тимощук. Мандрівники побували на екскурсії у Дубенському замку; поспілкувались з меценатом поїздки Олександром Дехтярчуком; мали нагоду скуштувати смачні українські страви у ресторані «Зірка».


Гостинним гідом та чудовим екскурсоводом у Кременці став перший заступник голови тамтешньої міської ради Микола Матвіюк. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з архітектурою та храмами древнього унікального міста та побувати на горі Божій. Вони споглядали краєвиди Кременця з височини Замкової гори, відомої як Бона, дізналися чимало історичних фактів та легенд про місто та його жителів.
Медичний супровід здійснювала волонтер Центру СССДМ, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова. У поїздці також взяв участь військовий комісар Здолбунівського РВК Павло Плачінта.


«МАМИ» поверталися додому під враженнями від побаченого й почутого та планували наступні поїздки.

Фото Ольги Климкович.