Вояки АТО вимагають звільнити водія-хама

Про те, що хамство щодо вояків АТО з боку водіїв громадського транспорту стає нормою, сьогодні на зустрічі в Рівненській ОДА наші земляки розповіли начальнику управління інфраструктури і промисловості облдержадміністрації Федору Місюрі та представникам перевізників.
Нагадаємо минулого тижня водій маршрутного таксі «Рівне – Стеблівка» відмовився перевозити подружжя учасників бойових дій. Тож учасниця АТО Юлія Корнюх та її земляки, котрі вирішили підтримати жінку, у кабінеті посадовця зустрілися з представниками згаданого перевізника. Здолбунівчани вимагали звільнити водія-грубіяна, щоб для інших перевізників така реакція на його вчинок стала застереженням. Натомість представники перевізника наполягали на тому, щоб обмежити покарання водієві-хаму доганою.
Яким буде покарання водієві за неприпустиме ставлення до вояків АТО, стане відомо згодом. Однак хотілося б, аби на такі сигнали відреагували всі перевізники, котрі працюють на маршрутах нашого краю. Адже їхнім обов’язком є не лише якісне, але й ввічливе обслуговування пасажирів – і бійців АТО, і не тільки.