У Здолбунові побував голова ради старійшин козацтв України

У Здолбунові днями проїздом побував Оксен Семидуб – голова ради старійшин козацтв України та діаспори (Великого Козацького Кола). Про зустріч та знайомство з цим незвичайним і дуже цікавим чоловіком, предки якого були вихідцями з Здолбунівщини, розповіла директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова:

«Випадкова зустріч минулої суботи переросла у знайомство з надзвичайною людиною. Проїздом, чекаючи свій потяг, мандрував містом сивочолий стрункий чоловік поважного віку зі своєю інтелігентною супутницею. Захотілося познайомитись з цією чудовою парою поближче.

У моєму кабінеті, за чаєм, дізналась, що  спілкуюсь з неординарною особистістю  – Оксеном Семидубом, головою ради старійшин козацтв України та діаспори (Великого Козацького Кола). Оксен – наш земляк, десятки років мешкає у Харкові.

Зателефонувала до Олега Тищенка. Він згодився провести екскурсію музеєм для гостей міста. Яке ж було здивування Олега, коли він впізнав давнього знайомого ще з 90-х років – Національно Свідомого Українця.  Саме такі слова були написані у візитівці та мандаті тодішнього депутата Харківської обласної ради. 

Після повернення додому, у телефонній розмові Оксен Семидуб (Корнійчук) подякував за неочікувану і приємну зустріч з минулим та побажав усім нам довгого, мирного життя у Любові до Бога та людей.

Нашому славетному землякові 1 червня цього року виповнився 91 рік…»