У Рівному патрульні врятували безпомічну бабусю, яка не мала що їсти (ФОТО)

Вчора по обіді патрульні отримали виклик від небайдужої перехожої, що на вулиці Виговського в Рівному з будинку сусідки-пенсіонерки чути крики про допомогу.

На вказаному місці інспектори теж почули, як з будинку жінка просить їй допомогти. Потрапивши через вікно до її помешкання, патрульні побачили на підлозі 89-річну бабусю, яка впала та не могла самостійно підвестись. Інспектори допомогли піднятися жінці з підлоги, медичної допомоги вона не потребувала. 

Пенсіонерка розповіла інспекторам, що має невелику пенсію, грошей не вистачає та вона немає чого їсти. Родичі в неї є, проте, за нею ніхто не хоче доглядати, а вона потребує сторонньої допомоги.

Патрульні одразу поїхали до магазину та купили необхідні продукти харчування для бабусі. Жінка щиро подякувала їм за небайдужість.

 

В свою чергу про дану подію поліцейські повідомили до соціальної служби.

«Ми не втомлюємся писати подібні пости з однією метою — привернути увагу до тих, хто поруч і потребує нашої допомоги. 

Наші дідусі та бабусі звикли робити все самостійно, щоб зайвий раз не турбувати рідних. Вони завжди піклувалися про нас, тож настав час гідно віддячити їм тим самим!», – додають у пресслужбі Патрульної поліції Рівного.

Будьмо уважнішими один до одного.

Читайте також: На Рівненщині знову п’ять смертей від ускладнень Covid-19