Триває пізнавальний відпочинок здолбунівських «романтиків»

Цього тижня таборування здолбунівських «романтиків» продовжується. На діток чекає ще дуже багато цікавого. Утім, і протягом минулого тижня вони отримали незабутні враження від спілкування та подорожей, які для них організували фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з іншими небайдужими людьми.

Зокрема минулого тижня діти побували у Рівному, відвідавши тамтешній зоопарк та Рівненську міську бібліотеку для юнацтва, зустрілися з письменницею Тетяною Сладковською.

Ще один день, який у таборі називався «Днем усмішок», дітки присвятили приготуванню подарунків до бійців на Сході. Вони виготовили для воїнів обереги – Ангели.

А завдяки спілкуванню з фахівцем служби зайнятості Надією Білоус більше дізналися про різні професії, які згодом обиратимуть для себе.

Зустрілися «романтики» і з волонтеркою Яною Униченко, яка провела  для них заняття з арт-терапії. А  відвідувачі табору багато співали, розважалися, дізнавалися цікаві та корисні речі, ласували смачненьким.

У «День дружби» діти побували у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, де для них провели дві екскурсі –  «Здрастуй, музей» і «Етнографія. Давні ремесла, одяг».  Далі діти помандрувалиу міський парк Лебединка, де на них чекав пірат Джоні із помічниками Джеком та Томом. Діти грали у рухливі ігри, співали, танцювали, спробували зробити мумію та взяли участь у квесті.

Попереду  у «романтиків» – ще один тиждень таборування, який стане не менш цікавим та пізнавальним.