Талановиті старшокласники зі Здолбунівщини підкорили гору Маківка

Протягом вихідних старшокласники – переможці Здолбунівського районного конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!» та інших інтелектуальних змагань – мандрували Карпатами. Учасники подорожі не лише насолоджувались природою неповторного карпатського краю, а й пізнавали історію нашої країни.

Хлопці та дівчата разом з дорослими, котрі їх супроводжували, підкорили гори Захар Беркут та Маківка,  відвідали історико-краєзнавчий музей Героїв Маківки, переглянули фільм про Січових стрільців.

Тож подорож, яку організували відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації  та ГО «Здолбунівська сотня самооборони» за підтримки народного депутата України Олександра Дехтярчука, дала змогу юнацтву і відпочити, і потоваришувати, і дізнатися багато нової інформації, яка допоможе глибше зрозуміти історію нашої землі та пишатися звитягою Січових стрільців.

До слова, конкурс юнацької творчості «За Україну, за її волю!» є багаторічним традиційним змаганням інтелектуалів, яке щороку проходить на Здолбунівщині та виявляє нові непересічні таланти.