Старшокласники Здолбунівщини діляться враженнями про подорож до Карпат

У минулі вихідні переможці Здолбунівського районного конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!» та інших інтелектуальних змагань подорожували Карпатами. Оскільки ж старшокласники, які побували у мандрівці, мають хист до художнього слова, про поїздку вони розповідають цікаво та захопливо. Пропонуємо розповідь про цю подорож учениці Уїздецької  ЗОШ І-ІІІ ст. Катерини Шеретюк:

«Враження, від поїздки до Карпат неможливо передати словами. Емоції просто зашкалюють. Це були надзвичайно насичені три дні, і часу, щоб засумувати, просто не було. Навіть довга та важка дорога зовсім не зіпсувала враження від цієї подорожі. Першого дня ми побачили красивий водоспад, який не залишив байдужими нікого. Потім розбили свій табір. Знайомитися ж почали, коли допомагали один одному з розкладанням наметів. А нічні пісні біля вогнища згуртували навіть найбільших соньків.

Наступного дня ми піднімалися на гору Захар Беркут. Краєвид, який відкрився перед нами, виправдав усі зусилля, прикладені під час підйому. Всю нашу втому забрала гірська річка, в якій усі із задоволенням купалися. Потім ми відвідали цікавий музей. Кількість експонатів там надзвичайна!

Увечері ми просто неба дивилися фільм, присвячений боротьбі українських Січових стрільців. А згодом знову були нічні посиденьки біля ватри.

В останній день всі піднімалися на гору Маківку. Та я через невеличку травму не змогла туди потрапити. Але те, з яким захопленням всі розповідали про цю пригоду, підтверджує, що ця гора –  надзвичайна.  І знову на нас чекала довга дорога додому.

Я подорожувала багато, але ця поїздка стала однією з найкращих у моєму житті. Я познайомилася з величезною кількістю цікавих людей, знайшла багато хороших друзів​.  Упевнена, що всі надихнуться цією поїздкою, і наступного року знову  братимуть участь у конкурсі, де отримають ще кращі результати».