Серія Бути жінкою. Мінеральна косметика.

косметикаrjcvtnbrf 2

Жінка завжди хоче бути привабливою. І якщо зовнішній вигляд в тій чи іншій мірі можна удосконалювати одягом і аксесуарами, то зберігати природній і бездоганний вигляд шкіри обличчя не так просто.

Пудри, коректори, тіні, тональні креми тощо вже давно є незамінними жіночими супутниками у повсякденному житті.

Допомогти обличчю виглядати свіжим і доглянутим можна також, використовуючи  декоративну мінеральну косметику, яка останнім часом набула широкої популярності завдяки своїй безпечності та ефективності.

Дехто називає мінеральну косметику відкриттям тисячоліття, інші – справжньою косметичною революцією. Її вже тривалий час використовують зірки кіно, моди, шоу бізнесу.

Мінеральна косметика – це косметика з природних інгредієнтів: слюди, оксиду цинку, оксидів заліза, диоксиду титана, нітриду бору, ультрамарину, индиго, охри. Вона не закупорює пори шкіри, маскує її недоліки, вирівнює тон, захищає від шкідливих ультрафіолетових променів.

Мінеральна косметика – краще для шкіри обличчя жінки: абсолютно не шкідлива і здебільшого підходить до всіх її типів. А ще наноситься легко кісточкою, лягає тонким шаром, робить обличчя ідеальним в будь-яку погоду і пору року.

Обираючи для себе цей косметичний продукт, слід пам’ятати – мінеральна косметика не лікує, вона створена лише підкреслити природну жіночу красу.

В світі зараз багато компаній, які виробляють косметику на основі натуральних подрібнених мінералів. Ми свідомо не рекламуємо жодну з них. Кожен може зупинити свій вибір на марці, яку добре знає чи якій довіряє. Ті, хто чує про це вперше, може почерпнути більш детальну інформацію з інтернету. У нестримному потоці подій і невідкладних справ залишається лише знайти трохи часу для того, щоб згадати: я – жінка і питання необхідності бути привабливою не виникатиме.