«Романтики» зі Здолбунівщини зустрілися з дитячим письменником

На Здолбунівщині триває робота спеціалізованого табору денного перебування «Романтик», у якому відпочивають діти вразливих категорій. У другий день роботи табору його  відвідувачі мали цілу низку цікавих знайомств, серед яких – творча зустріч з письменником Сергієм Гридіним.

Під час спілкування з дітками Сергій Гридін не лише розповів про те, як саме він почав писати книги та звідки беруться герої його творів, а й спонукав дітлахів до створення цікавих історій. Разом з гостем вони придумали початок нового оповідання про хлопчика та слоненя, закінчити яке мають намір у наступну зустріч з письменником.

Також цього дня відбулося заняття музичної студії, на якому Наталя Северинська провела пісенний батл між хлопцями та дівчатами.

Діти побували й у Здолбунівському районному військовому комісаріаті, де дізналися багато нового про стрілецьку зброю, заходи безпеки під час поводження з нею.  Почули гості й про те, як потрібно діяти, якщо вони знайдуть зброю чи міну. Особливо цікаво дітям було потримати зброю, приміряти бронежилети, кевларові каски.

Потому «романтики» побували у Здолбунівському районному історико-краєзнавчому музеї, де його директор Олег Тищенко провів екскурсію та розповів гостям багато цікавого про експонати музею.

Відбулося цього дня і танцювальне заняття.

Табір триває, і на юних «романтиків» чекає ще дуже багато цікавих та пізнавальних сюрпризів.

Фото Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.