Родині зі Здолбунівщини, яка потерпіла внаслідок пожежі, допомагають земляки

У перший день навчання учні 11 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. не лише взяли участь в урочистостях, а й зробили хорошу справу. Вони відвідали родину Джуриків з села Мала Мощаниця, у якій нещодавно сталося лихо – внаслідок пожежі згорів будинок, у якому мешкала ця багатодітна сім’я.

Тож школярі подарували діткам, яких у цій родині дев’ятеро, канцелярське приладдя, зошити та солодощі. Про це на своїй «Фейсбук» сторінці розповіла вчитель Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. Маргарита Гук.

Гідний вчинок старшокласників можна підтримати, допомігши цій родині, котра нині проживає у напівзруйнованому будинку без стіни і при цьому чекає на появу десятої дитини.

Нині родина мешкає у будинку, у який їм дозволили заселитися добродії, які продавали будинок. Ці люди погодилися почекати з коштами кілька місяців, тож родині тепер потрібно зібрати 4,5 тис доларів, щоб розрахуватися за житло. Тож кошти нині збирають усім миром

Будь-яку суму коштів можна перераховувати на рахунок «Ощадбанку» 5167491011874681, отримувач – Сич Надія Федорівна (сестра Миколи Джурика). Рахунок у Приватбанку 5168757374508408, отримувач – Сич Надія Федорівна.