Рівненщина втратила військового. У Вараші день жалоби

Стало відомо, що загиблий під час пожежі в бліндажі 23-річний військовий з ВарашаКилюшик Василь. Про це повідомляє Вараська міська рада.

20 лютого у бліндажі, де перебували військовослужбовці трапилася пожежа.  Загинули  троє військових окремої мотопіхотної бригади ім. Івана Виговського.  Лише одного військового вдалося витягти з вогню. На жаль, військовий з Лебедина Сумської області Михайло Капран помер у шпиталі в Харкові. Його евакуювали туди з опіками 90%. 

22 лютого, під час завершення робіт з розбирання згарища, було виявлено тіла ще двох військовослужбовців. Після ідентифікації тіл стало відомо, що один з трьох військових Килюшик Василь з Рівненщини.

Сьогодні, 24 лютого,  відповідно до розпорядження міського голови, у Вараській міській територіальній громаді оголошено день жалоби.

Килюшик Василь Олегович 1998 року народження після закінчення ЗОШ №5, з 2016 року проходив службу за контрактом у Збройних Силах України в 58 окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського та захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Висловлюємо щирі співчуття батькам та родині загиблого захисника України. Схиляємо голови перед пам’яттю Героя.

Читайте також: На Рівненщині очікуються невеликі опади – мокрий сніг та дощ