Пізнавальний першотравень: здолбунівчани ознайомилися з особливостями роботи рятувальників

Ті, хто сьогодні побував на виставці аварійно-рятувальної техніки та обладнання служб цивільного захисту населення, що відбулася на площі Героїв Майдану, отримали багато нових вражень. Адже якщо спробувати дізнатися більше про роботу рятувальників «зсередини», розумієш, наскільки ця професія є важливою, і якої відданості та мужності потребує. Фоторепортаж – далі.

 

Організатори виставки подбали про те, щоб цікаво було і дорослим гостям, і малечі. На майдані можна було зблизька роздивитися сучасну техніку, а також обладнання, яке практично днями до Здолбунова привезли з Варшави – завдяки перемозі Здолбунівської райдержадміністрації у грантовому конкурсі Фонду Міжнародної солідарності м. Варшава. Нове дуже якісне спорядження, бензопили, квадрокоптер та інший інвентар рятувальники використовуватимуть у своїй нелегкій і небезпечній, але дуже потрібній людям роботі.

Під час свята можна було зробити світлину на пам’ять і з дуже відповідальними співробітниками Нацполіції – двома службовими вівчарками, які згодом, під час показових виступів, продемонстрували на що здатні.

Доки ж дорослі переглядали концерт, для дітлахів організували цікаві конкурси й естафети – звісно ж, із завданнями, пов’язаними з професією рятувальника. Словом, свято вдалося на славу!