Пам’ятник Приходьку лишатиметься на звичному місці ще принаймні місяць

Про перенесення пам’ятника Приходьку вкотре говорили у Здолбунівській міській раді під час круглого столу, який відбувся 6 червня. Результатом бесіди стало «призначення» чергової дати перенесення пам’ятника – тепер його заплановано транспортувати до Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею до 11 липня 2018 року.
Щоб уникнути чергових перепон з боку прихильників Миколи Приходька, у місті проводитимуть роз’яснювальну роботу, вочевидь, пояснюючи здолбунівчанам, що монумент нікуди не подінеться, а лише «переселиться» на інше місце. Чия ж постать прикрашатиме площу перед вокзалом, обговорюватимуть з громадою. До 4 липня серед здолбунівчан проведуть опитування щодо альтернативної скульптурної композиції (пам’ятного знаку) на місці перенесеного пам’ятника Приходьку, повідомляють на сайті Здолбунівської міської ради.
Тож рішення міської ради залишатиметься невиконаним ще місяць. Цікаво, чи вирішить щось ця відстрочка, і чи вплинуть заплановані заходи на затятих прихильників залишити все «так, як є»?