На Здолбунівщині відзначають Покрову та День захисника України

Сьогодні у нашому районі продовжуються заходи з нагоди свят. Відзначають свята і в Здолбунові, і в інших населених пунктах нашого краю, вшановуючи героїв минулого і сьогодення.

Вранці очільники району  вшанували героїв УПА, побувавши у Гурбах та поклавши квіти до Пантеону героїв Гурбенського бою.

У Здолбунові відбувся забіг пам’яті на честь військовослужбовців, які загинули в зоні АТО-ООС. Як повідомляють на «Фейсбук» сторінці Здолбунівського районного військового комісаріату,  у марш-кидку взяли участь четверо учасників різного віку. Маючи навантаження у 10 кг, кожен з них за годину здолав символічну відстань у понад 10 км, висловивши таким символічним марш-кидком повагу загиблим героям АТО і їхнім сім’ям, які несуть тягар втрати.

А на площі біля Здолбунівського районного будинку культури працівники районного будинку культури провели дитячу конкурсну програму «Ми роду козацького діти». Також дітлахи мали змогу переглянути мультфільм «Козаки». А ввечері дорослі переглянули  художній фільм «Кіборги».

У  Мізоцькому будинку культури відбувся святковий концерт.

Здовбичани разом з пластунами вшанували  козаків, полеглих під  Берестечком, які поховані  на території села.

У Дермані підняли державний стяг та відслужили літію біля могили загиблого на Сході  Андрія Бріка.

Фото з відкритих джерел.