На Здолбунівщині медиків привітали з професійним святом (фото)

Офіційно День медичного працівника люди цієї професії святкують у третю неділю червня. Однак в останній робочий день їх традиційно вітали керівники медзакладів та району, вручаючи грамоти та бажаючи усіляких гараздів і в житті, і в щоденній праці.

Зараз медики працюють в умовах реформування цієї галузі. Тому проблем та труднощів вистачає і на загальнодержавному, і на районному рівнях. Утім, які б зміни та «пертурбації» не відбувалися, це аж ніяк не впливає на суть цієї професії: обов’язок кожного, хто давав клятву Гіппократа – рятувати життя та дбати про здоров’я пацієнта, яке залежить і від професіоналізму лікаря.

Зміни у галузі медпрацівники сприймають стійко і роблять все, від них залежне, щоб адаптуватися до праці у нових умовах. Як розповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко, на сьогодні у районі вже підписано майже 15 тисяч декларацій з пацієнтами на надання первинної медичної допомоги. Тобто «своїх» лікарів обрало вже 25% населення Здолбунівщини. До деяких спеціалістів навіть вишиковуються черги – серед лікарів «первинки» вже зараз є ті, хто зовсім скоро завершить набір пацієнтів, уклавши угоди з потрібною кількістю громадян.

Напередодні свята медичні працівники почули багато слів вдячності та щирих вітань на свою адресу. Приєднуємося до них та бажаємо усім працівникам цієї галузі невичерпної енергії, людської поваги та щирого задоволення від щоденної праці!