На колегії РДА Кондрачук вичитав Ступнівському сільському голові

Сьогодні на засіданні колегії райдержадміністрації від голови району Сергія Кондрачука дісталося «на горіхи» голові Ступнівської сільської ради Миколі Пільганському.

Причиною критики від керівника району стала позиція сільського голови щодо традиційної акції, яка вже багато років поспіль проводиться на Здолбунівщині. Йдеться про допомогу населення у зборі овочів для Здолбунівської центральної районної лікарні.

– Як і щороку, ми звернулися за допомогою до усіх сільських та селищної рад. Дехто овочі вже зібрав, решта пообіцяли зібрати їх до 10 жовтня. І лише Ступнівський сільський голова надав відповідь, про те, що, мовляв, оголошення про акцію він зробив, проте ступнівчани негативно відгукуються про лікарню і не бажають допомагати закладу. Я не полінувався і зателефонував директору Ступнівського НВК. І, о диво: з’ясувалося, що про акцію він нічого не чув! Очільник НВК запевнив, що для колективу не є проблемою зібрати мішків з десять картоплі. Поспілкувався телефоном я і з завідуючою Ступнівською амбулаторією. Її реакція була схожою: про акцію нічого не чула, і навіть дивувалася, чому у цьому році ЦРЛ не звертається по допомогу. Понад те, завідуюча амбулаторії висловила готовність та бажання взяти на себе організацію збору овочів серед населення Ступнівської сільської ради. Адже про якесь негативне ставлення ступнівчан до ЦРЛ навіть не може йтися.

Голова Ступнівської сільської ради Микола Пільганський в пояснювати Кондрачуку та усім присутнім, чому так сталося, проте той його «парирував»:

– Миколо Олександровичу, це той випадок, коли треба визнати свою помилку та вибачитися. Бо всі помиляються. Всі, Миколо Олександровичу! – додав очільник району.