Мами загиблих бійців зі Здолбунівщини приєдналися до поминального заходу у столиці

Вчора, 29 серпня, на Михайлівській площі у Києві відбувся зворушливий поминальний захід, під час якого присутні згадували страшні дні Іловайського котла та поминали усіх загиблих у війні на Сході України. Долучилися до цього дійства і шестеро мам загиблих бійців зі Здолбунівщини.

Цього дня люди з різних регіонів нашої країни у Києві молилися за упокій воїнів. Як розповіла мама загиблого бійця Ніна Ярошенко, під час акції жінки зустріли багато знайомих, з котрими свого часу їх звело спільне горе:

– Біда нас об’єднала, і було дуже зворушливо побачити знайомі обличчя, поспілкуватися, помолитися, – зазначає пані Ніна.

Мами зі Здолбунівщини вклонилися знімкам своїх синів та усіх героїв на Стіні пам’яті загиблих за єдність України. Відбувся цього дня і поминальний молебень. Згодом мами наших солдатів також побували у Володимирському соборі.

 

Усі рідні загиблих впевнені, що 29 серпня повинне стати офіційною датою шанування загиблих на війні захисників. Відповідне звернення вже передано до органів влади.

Фото Ольги Климкович.