Маленьким здолубнівчанам подарували унікальний дитячий майданчик (фото)

В останній день бабиного літа маленькі здолбунівчани разом з дорослими зібралися у гідропарку Здолбунова на відкриття дитячого майданчика «Юний пожежник», на якому вони не лише розважатимуться, а й дізнаватимуться про важливі правила пожежної безпеки. Прикметно, що нічого схожого поки що немає ніде в Україні.

Облаштування майданчика стало можливим завдяки втіленню проекту «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник», який цьогоріч був одним з переможців конкурсу підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району. Свого часу розробку та втілення у життя цієї ідеї ініціював начальник Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Денис Гринюк. І від районної, і від міської влади ця ініціатива отримала підтримку. А згодом саме рятувальники й зайнялися облаштуванням дитячої зони у гідропарку.

Допомогли їм у цьому люди, яким сподобалася ідея потішити здолбунівську малечу новим місцем відпочинку. Свою лепту у цю справу вклали  ПАТ «Волинь-Цемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» (директор Ігор Давидюк), ТОВ «Полюс ЛТД» (директор Віктор Чумак), приватний підприємець Микола Панчук, колектив пожежного потяга ст. Здолбунів Львівської залізниці (начальник Ігор Стерник),  КП «Здолбунівкомуненергія» (керівник Валентина Шавронська), ПП «Компанія Автоленд» (керівник Станіслав Середюк).

Тож завдяки усім небайдужим людям тепер у маленьких здолбунівчан буде ще одне чудове місце для ігор та відпочинку.

Про те, як відбувалося відкриття майданчика 19 жовтня – у нашому фоторепортажі.