Дитсадок у Новомильську планують відкрити вже цього року

Завдання щодо темпів будівництва дошкільного навчального закладу у Новомильську залишаються незмінними: у 2018 році він повинен відкрити свої двері для малечі. Про це на своїй сторінці у мережі «Facebook» повідомив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

25 квітня відбулася робоча нарада щодо будівництва ДНЗ у с. Новомильськ. Як зазначають на сторінці Рівненської ОДА, хід будівництва дитячого садочка проінспектував заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Посадовець оглянув новозбудоване приміщення та поспілкувався з керівником підрядної організації.
Наразі у приміщенні дитсадка, будівництво якого розпочали у 2016 році, вже проведено внутрішню каналізацію, розведено електрику, обладнано вогнезахист та встановлено вікна. Загалом на будівництво вже витрачено 6,6 мільйонів гривень з бюджетів різних рівнів.


Новий дитсадок розрахований на 60 дошкільнят. Нині триває утеплення фасаду мінватою та проведення зовнішньої каналізації, проводяться внутрішні роботи.
Заступник голови ОДА нагадав, що вже невдовзі на будівництво цього об’єкта надійдуть кошти з Державного Фонду регіонального розвитку у сумі 5 мільйонів гривень. З обласного та місцевого бюджетів на будівництво садочка виділять понад 2,5 мільйонів.
Фото з сайту Рівненської ОДА.