Дехтярчук запросив земляків на молитовний сніданок (Фото)

Молитовний сніданок з  ініціативи народного депутата Олександра Дехтярчука відбувається у м. Дубно вже втретє. Цьогоріч 22 серпня на спільну молитву зібралися представники практично всіх християнських конфесій, а також гості з тих районів Рівненщини, які входять до 154 виборчого округу.  

Молитовні сніданки є традиційними заходами для країн Європи та США. Уже кілька років поспіль проводять такі сніданки і в столиці нашої країни. Адже ці зустрічі не лише дають змогу спільно помолитися та поспілкуватися, а й сприяють духовному єднанню і порозумінню.

Єднання заради миру стало лейтмотивом і нинішнього дійства. Адже у щирій молитві за український народ та мир у нашій країні нині об’єдналися і однодумці, і  люди з різними політичними поглядами. До молитовного сніданку запросили святих отців, військовослужбовців, представників влади, митців…  Долучилися до цього дійства і представники Здолбунівщини.

Зворушливо звучали слова молитви з вуст нашої землячки – мами загиблого на Сході мізочанина Тараса Якимчука Євгенії Володимирівни. Сльози мимоволі з’являлися на очах навіть у чоловіків. Адже цього ранку у залі панувала справжня атмосфера єдності, що згодом зауважували багато учасників дійства.

– Нині ми склали спільну молитву задля кращого життя у нашому краї. І я щиро вдячний усім, хто долучився до неї. Адже якщо молитися разом, Господь обов’язково нас почує і зішле мир нашій країні та мудрість і нашим керівникам, і нашим громадянам, – зазначив Олександр Дехтярчук.