Богданчику зі Здолбунівщини дуже потрібна допомога!

У березні цього року про історію на той час 11-річного Богдана Біжакова зі Здовбиці дізналася вся Україна. Тоді хлопчик невдало з’їхав на санчатах, втрапив у яму і сильно вдарився головою. Однак до лікарів батьки хлопчика звернулися лише наступного дня, втративши дорогоцінний час. Тож Богданчик пройшов складне лікування, кошти на яке йому збирали усією країною.

Потому про Богданчика на широкий загал не розповідали. Однак днями його односельчанка Наталія Мартиновська опублікувала на своїй «Фейсбук» сторінці пост, у якому розповіла про те, як зараз справи у хлопчика, і закликала небайдужих людей допомогти дитині.

Пані Наталія регулярно відвідує Богдана та робить йому масаж. Розповідає, що після перенесених оперативних втручань стан хлопчика був дуже важким – у нього не згиналися руки, ноги, була знерухомленою спина.

Нині Наталія постійно працює з хлопчиком, і той дуже чекає на її візити. Хоч і не говорить, проте радісно реагує на спілкування, а від сеансів масажу його стан дещо покращується. Допомагає у реабілітації і брат Богдана Сергій.

– Богданчик усе розуміє, допомагає мені і прагне видужати, – розповідає Наталія Мартиновська. – Проте дуже хочеться, аби у цьому йому допомогли небайдужі люди. Він дуже любить роздивлятися малюнки – було б добре, аби його ровесники намалювали їх та передали хлопцеві. А ще краще – щоб поспілкувалися з Богданчиком…

У родині хлопчика ситуація не надто проста. Тому йому дуже потрібна підтримка – не лише матеріальна, а й моральна. Пані Наталія взяла над ним своєрідне «шефство». І оскільки хлопчик реагує на все дуже емоційно, жінка прагне бути посередником між ним та людьми, що бажають допомогти. Координати Наталії Мартиновської – у її пості та коментарях до нього.

Окрім того, жінка прагне й поспілкуватися з фахівцями, які б допомогли їй у реабілітації хлопчика, підказали, як ефективніше розробляти його тіло.

Є у неї ще одна мрія – придбати для Богдана нове спеціальне ліжечко, призначене для таких хворих. Хлопчикові воно дуже потрібне, бо умов для якісного відпочинку та проведення реабілітації у нього, на жаль, немає.

– Я оприлюднила номер картки своєї доньки, і люди вже перераховують кошти. Я вірю, що ми таки зможемо зібрати кошти, і Богданчик матиме нове ліжечко! – переконана Наталія Мартиновська.

Тож кошти можна перерахувати на картку Приватбанку 4149 4978 4904 4740 (Людмила Іваненко, донька Наталії Мартиновської).

Усіх, кому небайдужа доля дитини, пані Наталія просить перераховувати навіть невеличкі суми коштів. А ще – молитися за те, щоб Богданчик, який пережив вже так багато, обов’язково одужав.

Фото з «Фейсбук» сторінки Наталії Мартиновської.