Юні важкоатлети зі Здолбунівщини – кращі на чемпіонаті області

У чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед  юнаків та дівчат віком до 15 років, який відбувся у Костополі 22-23 вересня, спортсмени зі Здолбунівщини вибороли дев’ять нагород.

Наш район у цих змаганнях представили вихованці відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради. Прикметно, що з 11 юнацьких вагових категорій у шести чемпіонами стали саме важкоатлети з нашого району, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

 

Отож, чемпіонами області серед юнаків та дівчат до 15 років стали: учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський (в/к до 45 кг), Павло Крашановський (в/к до 55 кг) та Василь Устименко (в/к до 67 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк (в/ к до 73 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Максим Демчишин (в/к до 61 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5 Ігор Кулеша (в/к понад 81 кг) Срібну медаль чемпіонату виборов учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов (в/к 38 кг), бронзові медалі – в учня Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Ярослава Мудрого (в/к до 38 кг) та учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дениса Шолудька (в/к до 61 кг).

Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук, тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергій Астахов та тренер-викладач, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Марчук.