Як нардеп Олександр Дехтярчук працював у Парламенті протягом трьох з половиною років?

Депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук (фракція «Блок Петра Порошенко «Солідарність») серед п’яти мажоритарників нашої області є лідером за присутністю під час голосувань протягом пленарних засідань Верховної Ради: він був присутнім під час 13224 голосувань, що становить 98,4% від їх загальної кількості.
Інформацію про те, як працювали у Верховній Раді протягом трьох з половиною років роботи депутати-мажоритарники Рівненщини, оприлюднила Рівненська обласна організація ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».
Завдяки даним платформи «Вони голосують для тебе», Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала й те, хто з депутатів-мажоритарників Рівненської області впродовж 3,5 років був найбільшим «бунтарем», тобто голосував проти лінії фракції. За цим показником Олександр Дехтярчук також лідирує, оскільки він голосував «проти фракції» найбільшу кількість разів – 3704, що складає 27,6%.
Окрім того, депутат від нашого округу став автором (співавтором) 87 законопроектів, 47 разів брав слово та виступав перед Парламентом.

Згідно з офіційною статистикою, оприлюдненою сайтами комітетів, показник відвідуваності засідань комітетів мажоритарниками Рівненщини є найвищим серед представників усіх областей України і складає 93,3%. Олександр Дехтярчук (фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») є головою підкомітету Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, і за весь період роботи пропустив лише одне з 89 засідань комітету.