Олександр Дехтярчук: «Завершення війни можливе тільки з інтеграцією України в НАТО»

Пропозиція прописати в Конституції України її проєвропейський курс та інтеграцію в НАТО є гарантією незмінності вектору життя країни незалежно від результатів виборів. Про це зазначив народний депутат Олександр Дехтярчук у програмі «Парламентський день».

За словами народного депутата, визначити проєвропейський курс України та її інтеграцію в НАТО дуже важливо, оскільки це безпосередньо стосується безпеки нашої держави.

– Саме за голосуванням у сесійній залі можна буде побачити, хто є хто. Адже можна багато говорити про псевдореферендуми та інші речі, але закінчення війни можливе тільки з інтеграцією України в НАТО, – зауважив Олександр Дехтярчук.

Депутат також розповів про низку нагальних питань, які Верховна Рада повинна розглянути у новому політичному сезоні

– Є кілька важливих речей, які Верховна Рада досі не вирішила. Зокрема йдеться про зміну ЦВК, нинішній склад якої заблокував проведення виборів в ОТГ. Очікує нас і  непроста дискусія про виборчий кодекс – про те, яка система виборів потрібна країні. Головним питанням цього року, звісно, є новий бюджет. Не секрет, що багато депутатів, особливо ж мажоритарників, звертають увагу, на те, що у нинішньому бюджетному кодексі є проблемні недопрацювання, зокрема неправильна формула освітньої субвенції, яка багато речей не враховує. Приміром, на нашому окрузі у 14 громадах з забезпеченням освітньою субвенцією нині є проблеми, – зазначив народний депутат.