Народний депутат взяв участь у колегії Здолбунівської РДА

Народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук 28 вересня взяв участь у роботі колегії Здолбунівської РДА. Спілкуючись з присутніми, депутат Верховної Ради розповів про  останні новини з Парламенту та згадав про ті виклики сьогодення, які є на сьогодні найбільш актуальними.  

Передусім, нардеп розповів про підготовку нового Державного бюджету, проект якого наразі вже поданий до Верховної Ради. На переконання Олександра Дехтярчука, який особисто вніс низку пропозицій та зауважень до проекту бюджету, вдосконалення, серед іншого, потребує розрахунок освітньої субвенції.  Адже в результаті розрахунку за цією формулою у 2018 році багато ОТГ і районів недоотримали кошти.

Освітянські питання Олександр Дехтярчук порушив під час форуму «День діалогу з владою», який днями проходив у Тернополі. Представники Міносвіти, котрі брали участь у цьому форумі, зауваження нардепа взяли до уваги.

Згадав депутат Верховної Ради і про медичні проблеми. Зокрема – про необхідність спрямовувати кошти на наповнюваність обладнанням мережі первинної ланки медицини.

Що ж до економічних перспектив Здолбунівщини на найближчий час, то ще цьогоріч ймовірним є надходження до району коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

– Є сподівання, що до кінця року на виборчий округ вдасться залучити кошти в межах п’яти мільйонів, з яких на Здолбунівщину буде спрямовано мільйон гривень. Тоді ми спільно визначимо ті об’єкти, які буде профінансовано, – зазначив Олександр Дехтярчук.

Наостанок нардеп закликав усіх до конструктивної праці на противагу політиканству.

– Маю великий сумнів, що хтось із тих, хто критикує  владу, міг би адекватніше і краще реагувати на виклики сьогодення. Ситуація є складною, але деякі речі визначені чітко. Зокрема Верховна Рада проголосувала за  звернення до Конституційного Суду про зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на інтеграцію у Євросоюз та НАТО. Це – своєрідне щеплення від зміни політичного курсу нашої держави після виборів. Думаю, що у нас вистачить наснаги закріпити це у Конституції і забезпечити зовнішній курс розвитку нашої держави у майбутньому, – зауважив народний депутат.