З недобудови університету в Рівному впала дівчина та загинула

Ввечері, 13 грудня на Пластовій у Рівному трапився прикрий інцидент – 15-річна дівчина впала з недобудови РДГУ та загинула.

Про це журналістам Суспілтного розповіла місцева жителька за умов анонімності.

Поліцейські та медики, які прибули на місце події, констатували лише смерть дівчини.

Наразі обставини, за яких загинула дівчина, з‘ясовуються.

Варто зазначити, що такий випадок, коли з цього довгобуду падають діти – непоодинокі. Влітку 2018 року 15- річний парубок також звалився з недобудови, однак лишився живим попри отримані травми.

Після того випадку у Рівненському державному гуманітарному університеті журналістам пояснили: в штатному розписі немає посади охоронця для цієї незавершеної будівлі, який би не допускав туди дітей.

Станом на 2018-й рік добудову корпусу, яка зупинилась кілька десятиліть тому, оцінювали у 184 мільйона гривень, що для університету, як там зазначали, було непідйомною сумою.

Два роки тому після інциденту начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції в області Ігор Мічуда коментував історію з довгобудом так:

"Ми перевірили: немає жодного дозвільного документу з 2011-го року. Можливо, були якісь за "царя-гороха". Можливо, в свій час це був самобуд. Ясна річ РДГУ (відповідатиме,-ред.), не дай Бог нещасний випадок чи будь-що – це їхня власність. Була б комунальна поліція, яка дивилась би за цим – що б не мішало депутатам уже давно проголосувати і зробить", – казав Мічуда.

Речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко повідомляла, що екіпажі туди викликають доволі часто. Також вона підтвердила, що там часто збираються підлітки.