У Здолбунові знайшли і знешкодили мінометну міну та патрони часів Другої світової війни (фото)

Боєприпаси виявили 20 червня о 12:50 у місті Здолбунів по вул. Фабрична, 1, на території приватного хлібоприймального підприємства «Традекс АРІ-АГРІ» під час проведення земляних робіт, повідомляють на сайті ГУ ДСНС у Рівненській області.

Цього ж дня о 15:45 група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області знешкодила виявлені одну мінометну міну 82 мм та 20 патронів калібром 7,62 мм часів Другої світової війни.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися їх  і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Рятувальники наголошують, що під час виявлення підозрілого предмета категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.