У Чернігові підлітки скинули з мосту собаку: чотирилапий примерз до льоду

Прикра подія трапилася у Чернігові 11 грудня поблизу місцевого пляжу пізно ввечері. Підлітки жорстоко познущались над цуциком задля розваг, скинувши чотирилапого з місцевого мосту. Той впав посеред Десни та загинув, примерзнувши до льоду.

Про це у соцмережі розповіла місцева мешканка Лана Вєтрова. 

“Мені зателефонував начальник сектору ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції Сергій Єрмак. Справу взято на розслідування, і вже сьогодні опитуються можливі свідки (база “Кавказ”, рибалки). Дякуємо за оперативність”, – повідомила жінка.

Дана подія набула розголосу через жорстоке поводження із твариною, що набуло неабиякого резонансу. Адже за це в Україні карають по закону – кримінальна відповідальність.

“Уся його вина була в тому, що він біг слідом за ними, і навіть не знав, що наздоганяє власну смерть. Удар з висоти об лід був сильним, але, як пишуть люди, очевидно, що тварина ще була жива. До ранку він помер, примерзнувши в крові до льоду. Добратися за цим трупиком нереально. Очевидно, він так і лежатиме на льоду посеред ріки, аж поки навесні крига не скресне, і він не піде на дно разом з цією жахливою історією”, – розповіла Лана Вєтрова.

Наразі поліцейські розшукують групу підлітків, які це скоїли, пише ТСН.

Читайте також: Рівнянам: які послуги державна лікарня може надавати платно, а які – тільки безоплатно