Суд обрав запобіжний захід щодо депутата-аграрія

Рівненський міський суд за поданням органів досудового слідства 24 квітня обрав запобіжний захід щодо депутата Здолбунівської районної ради Олександра Андріюка. Він є підозрюваним у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України через нанесення тілесних ушкоджень депутату Рівненської обласної ради Володимиру Ковальчуку.
Цей інцидент трапився торік 20 вересня під час сесії Здолбунівської міської ради. Тоді Олександр Андріюк намагався силоміць затягти до сесійної зали Володимира Ковальчука, який якраз спробував полишити залу. Як наслідок, у пана Ковальчука був задокументований перелом ребра.
Прикметно, що рік тому Олександр Андріюк вчинив практично аналогічний злочин. Під час сесії Здолбунівської районної ради він вдарив голову Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука. Однак тоді пан Андріюк, якого було визнано винним у вчиненні цього злочину, «щиро» покаявся та був переданий судом на поруки трудового колективу. Проте, перебуваючи на умовах поруки, він уже встиг вчинити новий злочин.
Тож тепер депутат-аграрій відповідатиме перед судом за два аналогічних злочини, які він вчинив впродовж року.