Здолбунівського письменника обожнюють читачі з усієї України

Наш земляк Сергій Гридін, який нині є одним з найпопулярніших авторів дитячої та підліткової літератури в Україні, днями зустрівся зі своїми читачами у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

У Рівному Сергій Гридін представив читачам свої прозові твори останніх років, зокрема гостро соціальну повість «І паралелі перетинаються», книгу військової тематики «Сапери», фентезі-історію «Таємниці Ходвартса», психологічні повісті «Віраж» та «Мама по скайпу».

У доробку письменника нині є не тільки твори для юних. До того ж книги для підлітків Сергія Гридіна з задоволенням читають не лише юні читачі, а й їхні батьки, яким ці твори дуже допомагають зрозуміти, чим нині живе молодь, та пригадати себе у юності.

Тож під час зустрічі її учасники обговорювали не лише книги, а й ті актуальні теми, які нині цікавлять юних читачів.

До слова, нещодавно наш земляк мав зустрічі зі своїми шанувальниками у низці українських міст. Зокрема він взяв участь у ІІ загальноміському фестивалі «Книга відкриває світ» у Коломиї, зустрівся з читачами з Полтави у межах бібліотечного проекту «Українські акценти» та ін. І в кожному з міст читачі із захопленням спілкувалися з улюбленим автором.

Сюжет про візит Сергія Гридіна до Полтави на «Poltavske.TV»

https://www.facebook.com/poltavsketv/videos/1857430104294384/

Фото з «Фейсбук» групи Рівненської обласної бібліотеки  для молоді.