Дехтярчук привітав бібліотекарів Здолбунівщини з професійним святом

У неділю, 30 вересня в нашій країні відзначатимуть Всеукраїнський день бібліотек. Тож напередодні цього свята у Здолбунові відбулися урочистості, на які завітало багато гостей. Серед них – і народний депутат Олександр Дехтярчук.

Нардеп щиро привітав працівників книгозбірні з професійним святом, зауваживши, що сам дуже любить читати та має велику домашню бібліотеку.

– Ви – хранителі слова, ви чесно та добросовісно виконуєте копітку й непросту роботу.  Тому дякую вам за те, що робите таку важливу справу.  Бажаю усім добробуту,  здоров’я та віри – у себе, в Бога та Україну! – зазначив Олександр Дехтярчук, потому вручивши бібліотекарям Подяки з нагоди професійного свята.


Привітали цього дня бібліотекарів і голова  Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк.

Свято вдалося щирим, зворушливим, адже було сповненим спілкуванням, чудовими музичними номерами від працівників культури Здолбунівщини та найщирішими вітаннями тим, хто дарує громаді радість читання.