Які проекти перемогли у конкурі місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівщини?

Сьогодні у Здолбунівському районі визначили переможців конкурсу підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району.  Загалом переможцями визнано шість проектів  шість проектів.  Загальний фонд конкурсу складає 205672 грн., повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

Проекти спрямовані на покращення благоустрою та вирішення інших важливих для громад  проблем. Зокрема проекти Спасівської сільської ради «Комфортна бібліотека – зручно для громади» та Богдашівської сільської ради «Тепло та затишок у бібліотеку» передбачають заміну вікон та дверей у книгозбірнях.

Відповідно до проекту Новомощаницької сільської ради «Веселі гірки»  передбачено придбання та встановлення ігрового майданчика поблизу шкільної бібліотеки с. Нова Мощаниця.

Ще один проект – «Реконструкція харчоблоку ДНЗ «Малятко» Мізоцької селищної ради», поданий Мізоцькою селищною радою, спрямований на  проведення ремонтних робіт всередині будівлі дитсадка, облицювання платками, встановлення готових дверних блоків, технічний нагляд.

Урвенська сільська рада подала на розгляд комісії проект «Комфорт і затишок в будинку культури та публічно-шкільній бібліотеці с. Гільча Друга», відповідно до якого заплановано закупівлю та встановлення твердопаливного теплогенератора, димохода та їх комплектуючих, а також придбання та встановлення енергоощадних панелей в бібліотеці.

А відповідно до проекту «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник», який подала на конкурс Здолбунівська міська рада, у міському гідропарку мають облаштувати такий майданчик та  встановити інформаційний стенд-фотозону.

Як зазначив голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, цей конкурс проводять на Здолбунівщині з 2011 року, започаткував його тодішній голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук.  Завдяки участі у конкурсі кожна активна громада отримує змогу втілити багато корисних ініціатив.