У Здолбунові розглянули проекти громадського бюджету

Проекти громадського бюджету, який реалізовуватиметься у 2019 році у Здолбунові, днями розглянула комісія  з питань громадського бюджету. Загалом на розгляд комісії подали 5 проектів.

За результатами розгляду, один з них допустили до голосування, ще один – відхилено, а три – відправлено на доопрацювання, повідомляють на сайті Здолбунівської міської ради.

Отож, до участі у голосуванні допущено проект «Візуалізований бюджет для громадян – складна фінансова інформація простою мовою для здолбунівчан» (автор – Козачок О. Г.). На доопрацювання члени комісії відправили проекти: «Асфальтування та освітлення стежки по вул. Коперніка, 59-61» (автор – Місюра В. А.), «Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Польова» (автор – Мокрик М. М.) та «Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по вул. Заводська, 18а, Заводська 2,2а в м. Здолбунів» (автор – Мачула Т. В.).

А от проект «Влаштування екопарковки біля житлового будинку по вул. Щепкіна, 25 у м. Здолбунів» (автор – Кацеба П. В.) відхилили у зв’язку з тим, що ця територія належить ОСББ.

Проголосувати за проекти можна буде на сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Громадський бюджет» (https://zdolbuniv-budget.e-dem.in.ua/#/ ). Про дату початку голосування у Здолбунівській міській раді обіцяють повідомити додатково.