Звільнилось крісло головного поліціянта Рівненщини.

imagesСьогодні, 10 листопада, Сергій Князєв подякував особовому складу за роботу у зв’язку із призначенням його на іншу посаду. На яку саме – не відомо. Пан Сергій або сам і справді не знає, або не бажає передчасно розкривати інформацію.

Не відомо, також, чи виконав він ті завдання, які були поставлені перед ним при призначені на посаду головного поліцейського області. Принаймні, в його виступі перед уже колишніми підлеглими про це не йшлося. Відділ комунікації поліції Рівненської області його звернення до колективу передає так:

«Кожен з вас отримує наказ, де мовиться: «Призначити на посаду…». У когось там один рядок, у когось два-три… — звернувся до підлеглих генерал поліції. — Четвертого квітня я отримав наказ прибути в цей підрозділ служити разом із вами. Може так статись, що сьогодні буде інший наказ про моє призначення і це не обговорюється. Мені було з вами комфортно працювати. Ви справжній, міцний колектив. Ви одні із перших пройшли процеси реформування поліції, які змінюють підрозділ, змушують прислуховуватися до суспільства. Суспільство ж, своєю чергою, повинно прислухатись і до проблем підрозділу. Ще раз дякую усім за службу».

pm251image001 pm512image002.