Здолбунівські депутати спробують заборонити нічний продаж алкоголю

На 28 сесії Здолбунівської міської ради депутати розглядатимуть, серед іншого, і питання щодо обмеження та  заборони продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Здолбунівської міської ради у нічний час.

Відповідно до проекту рішення, оприлюдненого на сайті Здолбунівської міської ради, пропонується обмежити торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення Здолбунова суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України.

Обмеження полягає у забороні реалізації алкоголю з 22.00 до 10.00. У разі схвалення цього рішення депутатами воно не поширюватиметься на міські заклади ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо).

Сесія Здолбунівської міської ради відбудеться 19 вересня 2018 року о 10.00.

Нагадаємо, у деяких населених нашого району продаж алкоголю рішенням сесій вже обмежили. Утім найгостріше  проблема нічного продажу спиртного постає саме у Здолбунові, де поблизу найбільшого супермаркету вночі систематично та масово розпивають алкоголь.

Фото ілюстративне.