Здолбунівська міськрада на найближчій сесії обмежуватиме продаж алкоголю

У травні цього року відбулася нарада при голові Здолбунівської райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів за участю керівників органів місцевого самоврядування району, під час якої голова Здолбунівської  РДА Сергій Кондрачук запропонував міському, селищному та сільським головам обмежити продаж усіх алкогольних напоїв у нічний час в межах території міста, селища та сіл.

Нині вже маємо перші результати цієї наради, адже у деяких населених пунктах продаж алкоголю рішенням сесій таки обмежили.

 

 

Натомість у Здовбиці рекомендацію райдержадміністрації не підтримали, мотивуючи це тим, що у нічний час магазини села не працюють.

Звісно, найактуальнішим наразі є прийняття такого рішення Здолбунівською міською радою. Адже саме міські заклади торгівлі, серед яких і найбільший супермаркет міста, вночі перетворюються на справжні «наливайки». Тож вже на найближчій сесії міської ради таке рішення міські депутати таки розглянуть, про що міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський проінформував районну державну адміністрацію.

Фото ілюстративне.