Здолбунівчан закликають подавати проекти Громадського бюджету міста

З 10 серпня 2018 року розпочнеться прийом проектів Громадського бюджету Здолбунова для реалізації у 2019 році. Подати проект може кожен здолбунівчанин віком від 16 років, за умови, якщо цей проект підтримають не менше 25 однодумців.
Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на офіційному сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Громадський бюджет Здолбунова», або ж подати проект у паперовому вигляді на ім’я міського голови.
Проекти, реалізація яких відбуватиметься коштом громадського бюджету міста Здолбунів, повинні відповідати пріоритетам розвитку міста, визначеним у місцевих програмах, та бути спрямованими зокрема, на покращення інфраструктури міста, поліпшення комфорту проживання його жителів та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста і стосуватись лише одного об’єкта, який належить до власності територіальної громади (наприклад: вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, установи, тощо).
Детальнішу інформацію про Громадський бюджет Здолбунова можна знайти на офіційному сайті міської ради за цим посиланням, або ж дізнатися у працівників апарату за адресою: м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1.