Збір пластмасових кришечок викликав резонанс у суспільстві

 

12642815_1004538529606637_3540946553709334801_n

З літа минулого року триває всеукраїнська акція зі збору та переробки пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО, організаторами якої виступив благодійний фонд «ОВЕС». Тисячі і тисячі небайдужих людей відгукнулися на заклик.

Благодійний фонд «ОВЕС» попередньо наголошував, що протезів з пластмасових кришечок ніхто не робить. Активісти збирають і здають їх на переробку, а виручені кошти ідуть на благодійність.  Такі акції проводять у багатьох країнах Європи – Польщі, Туреччині, Португалії…

03 лютого на сайті BBC Україна появилась стаття під назвою «З пластмасових кришечок протези не роблять – Держслужба з питань ветеранів», на що не забарилась відповідь «ОВЕСу». Українських волонтерів обурила заява про пластикові кришечки. “Держслужба не вникає у цей процес і не бажає вступити в діалог з організаторами подібних акцій”, – вважає волонтер Ірпінського госпіталю Ольга Аргат.

Збирають пластмасові кришечки і у Здолбунові. Однак, на сайті зазначеного благодійного фонду адреса пункту збору сировини у Здолбунові чомусь не зазначена. Хочеться вірити, що попри суперечливі повідомлення у ЗМІ, які мимоволі кидають тінь на благородну ціль заходу, організатори акції у Здолбунові не мають на меті наживи, а лише щире бажання підтримати у такий спосіб наших бійців.