Заявку на Євробачення від Британії подала співачка, яка закликає світ підтримати Україну

Патріотизм – це те, що є, або чого немає взагалі. Неможливо бути патріотом наполовину. Це яскраво демонструє уродженка Запоріжжя Діана Вартанова, яка нині живе у Великобританії. Вона подала заявку на конкурсний відбір «Євробачення-2016» з піснею «World, Support Ukraine» (Росія йди до дому), яка супроводжується патріотично-протестним кліпом щодо подій, які відбуваються в Україні.

І хоча пісня перш за все антивоєнна, а не політична, кліп на неї заблокували в Росії і Білорусії. Натомість в Україні співачка, яка виступає під псевдонімом Diana Mess, має значну підтримку у соцмережах.

Тисячі заявок на Пісенний конкурс Євробачення зібрала Британська Телерадіомовна Корпорація (Бі-Бі-Сі). Серед них є і пісня «World, Support Ukraine».  З 20 відібраних організаторами національним голосуванням визначать ту, що буде представляти Великобританію на конкурсі цього року, який пройде уже вшосте у Швеції.

Діана Вартанова відноситься до виконавців, які виступають з благодійними концертами і не женуться за гонорарами. Вона з тих, хто несе в собі ідею країни, в якій народилася.  Якщо вона і не пройде відбору, її заклик все одно почує весь світ, а це те, чого прагне не лише співачка, а й кожен патріот України. Кліп на пісню «World, Support Ukraine» наразі займає 10 місце у рейтину 30 музичних кліпів, якими запам’ятається українцям 2015 рік.