Завершено досудове розслідування щодо депутата Здолбунівської міської ради

Прокуратурою області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди), колишнім заступником директора Рівненської дирекції залізничних перевезень. Слідчими прокуратури встановлено, що посадовець одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 1 тис. доларів США за сприяння у наданні вагонів для переміщення вантажу за межі України.

Підозрюваного та його захисника ознайомлено із матеріалами кримінального провадження. Після вручення підозрюваному обвинувального акта, його буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція статті КК України передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років – повідомляє Прес-служба прокуратури Рівненської області

Підозрюваним у цій справі є депутат Здолбунівської міської ради.