За “оригінальне” повідомлення про можливу корупцію загрожує кримінальна відповідальність

PM862image001

Вчора біля локомотивного депо Здолбунів поблизу недобудованої каплички знайшли підозрілий предмет. На місце події прибули слідчі, експерти та спеціалісти з вибухотехніки поліції Рівненської області. Через отвір у обклеєній скотчем коробці вони побачили електричний перемикач з під’єднаним до нього кабелем.

Крім цього, у коробці  виявлено аркуші паперу із друкованим і рукописним текстами, в яких висловлюється незадоволення роботою одного з керівників моторвагонного депо та відділу кадрів з приводу їх можливих корупційних діянь.

PM65image002

Відповідно до акту вибухотехнічної служби, знайдений предмет не відноситься до вибухонебезпечних та не становив загрози.

Слідчі підозрілий предмет вилучили. За фактом погрози вбивством відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування поліцейські з’ясовуватимуть усі обставини події, зокрема, й осіб, які можуть бути причетними до скоєного кримінального правопорушення.

Також, триватиме перевірка за викладеною інформацією невідомої особи щодо працівників депо – повідомляє сайт поліції Рівненської області .