За незаконне зберігання наркотиків здолбунівчанці загрожує кримінальна відповідальність

PM473image001

Не вперше 39-річна здолбунівчанка, яка проживає разом зі своєю 19-річною дочкою, притягується до кримінальної відповідальності. Цього разу у її квартирі знайдено три поліетиленових пакетики із метамфетаміном і пристрої для вживання наркотичних засобів.

Обшук проведено працівниками Здолбунівського відділення поліції на підставі ухвали суду у відкритому кримінальному провадженні. Вилучену речовину направлено для проведення експертизи до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

«Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України, які будуть приєднані до вже відкритого кримінального провадження», — повідомив начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса.

Здолбунівчанка запевняє, що зберігала наркотики лише для власного споживання. Однак відповідно до санкції статті їй не уникнути покарання у виді штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, можливого арешту до шести місяців або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.

З повідомлення відділу комунікації поліції Рівненської області.