За круглим столом спілкувалися Мами Героїв

У районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла зустріч «за круглим столом» із Мамами Героїв, які загинули на війні, що називається АТО.

Говорили про все: що відбулось у житті кожної з них за майже рік від попередньої зустрічі; які проблеми, лишились не вирішеними або з’явились нові; про плани на майбутнє, тощо.

За пропозицією Мам, озвученою не вперше, вдалося зорганізуватись: фактично створити громадську організацію, вибрати керівний орган. Запрошують до єдності, членства мам та дружин учасників АТО нашого району. Після свят планується оформитись юридично, аби не лише допомагати, підтримувати один одного, а й брати участь у вирішенні державних проблем, пов’язаних з якнайшвидшим настанням Миру.

У теплій невимушеній обстановці учасниці зустрічі спілкувались, ділились сокровенним і постійно повертались до спогадів про найдорожчих, які стали Янголами – воїнів добра, воїнів Світла. Час від часу пече серце від зчертвілості та цинізму деяких водіїв маршруток, які живуть з своїми сім’ями на мирній території, не були на війні, бо за них воювали і загинули сини Мам Героїв.

Зустріч організувала та провела директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голова районної жіночої ради Тетяна Павлова.

Від можновладців Мами найбільше потребують, аби пам’ятали про загиблих синів, їх сім’ї не лише під час урочистостей, а й у щоденному житті.