З нагоди Дня Конституції України міського голову Здолбунова відзначено державною нагородою

1455617344_1_Міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський отримав з нагоди 20-річчя Конституції України високу нагороду – орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Попри неодноразові закиди Здолбунів Сіті на його адресу щодо непрозорості дій та небажанні жити по-новому, Ігор Ольшевський став одним із семи осіб Рівненщини, які до дня важливого державного свята отримали відзнаки Глави держави.

В Указі Президента України за №276/2016 від 25 червня 2016 року йдеться, що особи нагороджуються за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Як би саркастично не реагували на це нагородження опоненти міського голови Здолбунова, зокрема той же портал Здолбунів Сіті, до якого має безпосереднє відношення заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов, факт очевидний: діяльність нашого мера оцінено на високому державному рівні. І не лише Президентом, але й тими, як правильно зазначено у статті, “хто представляв до нагороди”. Встановленим порядком передбачено подання клопотання про відзначення через обласні державні адміністрації. З огляду на це можна зробити однозначне припущення: в команді голови Здолбунівської районної державної адміністрації відсутня єдність в питаннях щодо оцінки роботи міської влади.